Teknoloji

Epic Games’te dev indirimler başladı: İşte öne çıkan oyunlar

 
Kısa bir süre önce Steam platformuna eklenen Far Cry 6, şu anda tıpkı Steam’de olduğu gibi indirimli fiyatla sunuluyor. Epic Games’in yaptığı gibi, oyun şu anda 174 liradan başlayan fiyatlarla satılık. Bu oyunu mega indirimlerle satın alabilir ve kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun Steam platformunda da yer alıyor. Dilerseniz oyunu oradan satın alabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Yani oyun her iki platformda da aynı fiyata sahip.
 
Bildiğiniz gibi Far Cry 6, Ubisoft tarafından bizlere sunulan Far Cry serisinin öne çıkan oyunlarından biridir. Oyunda bir diktatör kötü karakter var ve kötü karakteri yenmek için çeşitli çabalara girebiliyoruz ve bu gidişata dur demek için yola çıkıyoruz. Açık dünyada silahlarımızı geliştirip özelleştirdiğimiz oyun hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs kamera bakış açısına sahip. Bazı durumlarda üçüncü şahıs kamera perspektifinden kendi karakterimizi görebiliyoruz ancak oyun bize birinci şahıs nişancı deneyimini aktarıyor. Oyunda çeşitli özelleştirmeler var ve açık dünyada sağı solu keşfedebiliyoruz. Ayrıca karargah bölgelerini işgal edebiliyoruz ve bu oyunda daha fazlasını yapabiliyoruz.
 
Far Cry 6: 174 TL
 
– Assassin’s Creed Valhalla
 
 
 
Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan bu yapım şimdi Epic Games mağazasında yüzde 75 indirimle bir arada. 174 liradan başlayan fiyatlarla satışta Bizi karlı ve soğuk diyarlara götüren bu yapımda klasik açık dünyada çeşitli görevleri yerine getirebiliyor, suikast birimi kurup oyunu bu Viking temasıyla birlikte deneyimlemeye başlayabiliyoruz. Oyunda Assassin’s Creed Valhalla ile kendimize ait çeşitli yerleşim yerleri kurabilir, düşman bölgelerine gerçek baskınlar yapabilir, kendi bölgemizi ve hakimiyetimizi genişletebilir ve daha fazlasını yapabiliriz.
 
Oyunda kontrol ettiğiniz karakter ile birlikte çeşitli yeteneklere sahip olabiliyoruz. Oyundaki teknoloji ağacı ile birlikte kendi becerilerinizi geliştirebilir, yeni becerilerin kilidini açabilir ve farklı silahlarla düşmanların üzerine yürüyebiliriz. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi oyunda da farklı güçlere sahip silahlar bulunuyor. Bu silahlardan herhangi birini elinize alabilir ve düşmanlara karşı gidebilirsiniz. Oyunda kılıçtan kalkana oradan da baltaya kadar pek çok silah çeşidi bulunuyor ve bunların seçimi tamamen bize bağlı.
 
Assassin’s Creed Valhalla: 174,75
 
– Dying Light: Gelişmiş Sürüm
 
 
Techland tarafından geliştirilen açık dünya zombi temalı hayatta kalma oyunu Dying Light, Epic Games indirimlerinde öne çıkan oyunlar arasında yer alıyor. Şu anda %70 indirimle 17 liradan başlayan fiyatlarla İndirimde olan bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederim. Oyunda hayatta kalanlarla bir arada buluşabileceğiniz, onlardan çeşitli görevler alabileceğiniz, burada iyiyi ve kötüyü ayırt etmemiz gereken açık bir dünyaya atılıyorsunuz. Oyundaki görevleri tamamlayarak çeşitli ödüllere ve kaynaklara sahip olabiliyoruz ve bu kaynaklar ile yeni silahlar üretebiliyor ve yeni silahları bir araya getirerek farklı silah türlerine sahip olabiliyoruz.
Dying Light’ta büyük bir zombi salgını var: ve bu zombi salgınından sonra birçok küme kendi ortasında bölünüyor. Her kümenin kendine ait çeşitli hedefleri vardır ve bu amaç doğrultusunda hareket ederler ve bu kümelerin ortasında gidip gelerek çeşitli misyonlar gerçekleştirebiliriz. Tabii amacımız buradaki zombi salgınını ortadan kaldırmak. Bunu yapabilmek için belli başlı ana görevleri yerine getirebiliyoruz, oyunu ya ana hikayeden ya da yan görevlerden tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda normal zombilerden işveren zombilere kadar pek çok farklı zombi türü bulunuyor. Her zombinin kendine has özelliği, hızı ve yapısı vardır.
 
Öte yandan oyunun gece ve gündüz döngüsü var. Zombiler gündüzleri daha sakinken geceleri daha agresif hale gelip daha hızlı hareket ederek daha korkutucu bir deneyim sunuyor.
Dying Light: Enhanced Edition 17.70
– Siberpunk 2077
 
 
CD PROJEKT RED tarafından geliştirilen ve yayınlanan gelecek temalı açık dünya büyücü aksiyon rol yapma oyunu şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 50 indirime sahip. oyun 124,50 TL Bu indirim kapsamında almanızı tavsiye ettiğim oyunlardan biridir. Oyun, sorunlu çıkışıyla olumsuz eleştiriler alsa da birçok güncelleme ile oyun artık daha oturaklı ve sorunsuz. Oyunda açık dünyaya atılabiliyoruz, sağı solu istediğimiz formda keşfedebiliyoruz ve ünlü yüzlerin oyunda olduğunu görebiliyoruz. Birinci şahıs kamera bakış açısıyla başlayan oyun, çeşitli görevleri yerine getirebiliyor ve bazı seçim anları bizleri bekliyor.
Oyuna başlamadan önce farklı setlerden bir karakter seçip onun hikayesini deneyimleyebiliyoruz. Bize sunulan şehre hakim olabileceğimiz yapımda farklı içerikler yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu ek içerikler ile oyunun kapsamı genişliyor ve hikaye daha da şekillenebiliyor. Oyunda farklı seçim alanları bulunuyor ve seçimlerimiz oyundaki hikayenin gidişatından yana olabiliyor. Kendi seçimlerimizle oluşturacağımız bu dünyada her oyuncu farklı bir deneyim yaşayabiliyor ve bu seçimler kapsamında kendi tarzınızı oyuna yansıtabiliyorsunuz.
 
 
Oyunda seçtiğimiz karakter ile birlikte ilerleyebiliyoruz ve çeşitli özelleştirme ve değişikliklerle karakterimizi farklı bir yapıya dönüştürebiliyoruz. Mevcut karakterimizin oynanışını özelleştirebiliyor ve yeni geliştirmelerle daha da güçlü hale getirebiliyoruz. Oyunda deneyimleyeceğiniz çok fazla içerik var ve oyunun başında uzun saatler kalabiliyoruz. Birlikte oynayabileceğiniz uzun soluklu bir deneyim sizi bekliyor.
 
Cyberpunk 2077: 124.50
 
– Azizler Sırası
 
 
Deep Silver ekibi tarafından biz oyuncuların beğenisine sunulan açık dünya aksiyon macera oyunu şimdi yüzde 55 indirimle sizlerle. 130,05 Türk Lirası’ndan satılık. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi bu oyunla birlikte temel yapı korunmuş ve bu temel yapıya farklı içerikler ve mekanikler eklenmiştir.
 
Oyunda kendi başımıza bir çete kurup, bu çete ile bulunduğumuz bölgenin sokaklarına hakim olabiliyor ve bu bölgenin sahibi olabiliyoruz. Çete savaşlarına girdiğimiz bir yandan da eğlenceli içeriklerin bize aktarıldığı bu yapımda silahlarımızı istediğimiz gibi alıp kaosa sürükleyebiliyoruz.
 
 
Açık dünyada sağı solu ve çevreyi keşfe çıktığımız oyunda çeşitli hikaye görevleri de bulunuyor. Bu masalsı görevler kapsamında oluşturduğumuz çete ile birlikte şehri kaosa sürükleyebiliyor ve birlikte yükselebiliyoruz. Çatışma ve aksiyonun eksik olmadığı bu yapımda daha eğlenceli içerikler bizleri bekliyor. Bu eğlenceli içerikler ile oyunda uzun süre yer alabiliyoruz ve kendi çetemizi korurken bu bölgeye sahip olmaya çalışıyoruz.
Saints Row’un çıkmasıyla birlikte pek rağbet gören bir yapım olmasa da yine de serinin hayranları tarafından oynanan ve hatırı sayılır oyunların ortasında yer alan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Oyun şu anda Epic Games etkinliği kapsamında yüzde 55 indirimli formda ve serinin hayranıysanız ve açık dünyada biraz eğlenmek istiyorsanız bu oyuna göz atabilir ve bir şans verebilirsiniz. bahis.
 
Azizler Sırası: 130.05
– Suç Patronu: Rockay Şehri
 
 
Tek başımıza ya da arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz bu birinci şahıs nişancı aksiyon oyununda her zaman karşımıza çıkan düşmanları öldürüp tehlikeleri ortadan kaldırabileceğiz. Çok fazla indirim olmasa da oyunun fiyatı şu an Epic Games indirimleri altında. 263,20 Türk Lirası . Oyun şu anda %20 indirimle sunuluyor ve birçok oyuncu tarafından oynanan bu yapım genel olarak seviliyor.
Oyunda yapılması gereken farklı şeyler var ve burada kendimize bir takım kurup, marifetimize göre takımı ayırıp, istesek de düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Hem bölgeyi ele geçirmek için bu ekiple birlikte ilerlemeye başlıyoruz hem de karşımıza çıkan düşmanları saf dışı bırakıyor ve buranın sahibi olduğumuz imajını veriyoruz.
 
 
 
Oyunda bir mafya lideri var ve biz bu oyunda mafya kralı olmak için yerimizi ayırtmak istiyoruz. Tahta dönüşen bu yapımda çeşitli silahları elimize alabiliyoruz ve çeşitli özelleştirmelerle birlikte oyun içerisinde farklı görevlere adım atabiliyoruz. Oyunda yaptığımız her görev kendi içinde farklılık gösteriyor ve oyun kolaydan zora yanlış bir zorluk derecesine sahip. Bundan dolayı oyunda yaptığımız görevler gittikçe zorlaşıyor ve çatışmaların dozu artıyor.
Oyunda 90’lar tarzı bir yapı benimsenmiş olup, bu yapımda ünlü tipler de yer almaktadır.
 
Suç Patronu: Rockay City: 263.20
 
-FIFA 23
 
 
Fifa serisinin son oyunu olan futbol oyunu artık Epic Games indirimleri kapsamında. 209,99 TL’den başlayan fiyatlarla satılık. Oyun ayrıca şu anda Game Pass ve EA play abonelik hizmetlerine dahildir. Dilerseniz oyunu abonelik hizmetleri ile birlikte deneyimleyebilir veya oyunun tamamen kalıcı ve size ait olmasını sağlamak için bu fiyat üzerinden Epic Games üzerinden kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Elbette bu abonelik hizmetleri birçok oyunu düşük fiyata sunuyor ama oynadığımız oyunlar bize ait değil. Oyunu satın almak isteyen oyuncular bu indirimden faydalanabilirler.
Bildiğiniz gibi FIFA 23, FIFA serisinin son oyunu olacağı için bundan sonra FIFA 24 olarak karşımıza çıkmayacak ve oyunun adı EA Sports FC 24 olarak değiştirilecek. Bu kapsamda yeni oyunlar devam edecek. gelecek ve futbol serisi hayatına devam edecek.
 
 
 
FIFA 23, hem erkekler hem de kadınlar için futbol içeriği içerir. Bu liglere dilediğiniz zaman geçiş yapabilir ve dilediğiniz oyuncu ile oynayabilirsiniz. Oyunda hem kendi geliştirebileceğiniz ana ligler hem de kupa kaldırabileceğiniz özel şampiyonluk içerikleri bulunuyor.
Yeni nesil özelliklerle bir araya gelen FIFA 23’te çapraz oyun güçlendirme, Dünya Kupası, kadın ve erkek futbolu ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
FIFA 23: 209,99
– Detroit: İnsan Olun
 
 
Quantic Dream Group tarafından bizlere sunulan hikaye ve seçim odaklı Detroit: Become Human, bilimkurgu temasını bünyesinde barındırıyor ve sürükleyici bir hikayeyi bizlere aktarıyor. Oyun şu anda Epic Games etkinliği kapsamında %50 indirime sahip ve 71 liradan başlayan fiyatlarla satılık. Hikaye severlerin mutlaka bu oyunu oynaması gerekiyor ve bu oyunla bir araya gelecek olan iletişim tarafımıza aktarılmıştır.
Oyunda yaptığımız seçimler çok değerli ve yaptığımız her seçimde gidişat tamamen değişebiliyor. Genişleyen hikaye kapsamında her seçimde farklı bir sona ulaşabiliyoruz ve oyunda birden fazla son bulunuyor. Bildiğiniz gibi Quantic Dream grubu bu tür oyunlarda usta bir ekip. Bundan dolayı hikaye anlatımı ve aksiyon anları oldukça üst düzeyde bu oyunda bizlere aktarılıyor.
 
 
Oyun, teknolojinin en üst düzeyde olduğu ve Android’lerin kullanıldığı bir dünyada geçiyor ve bu bağlamda Android robotları yanımıza alıp hizmetkar olarak kullanabiliyoruz. Yapay zekaya sahip bu robotlar, yeni bilgiler toplayarak kendilerini her zaman geliştirebilir ve gelecekte benzersiz bir fikir edinebilir.
 
Bu robotlar ilerleyen süreçte kendilerini daha da geliştirerek bu hizmetkâr rolünden kendilerini sıyırmaya çalışırlar ve bir sonuca varmak için çeşitli planlar yaparlar. Bu hikaye kapsamında bu robotların bağımsızlık mücadelesini keşfediyor ve sizin seçimlerinizle birlikte bu robotların geleceğini ve kaderini belirliyoruz. Oynamanız gereken oyunların tam ortasında diyebilirim.
 
Detroit: İnsan Olun: 71
 
– İki Alır
 
 
İki kişi ile oynanabilen bu platform macera oyunu şu anda %50 indirimle sunuluyor. 199 liradan başlayan fiyatlarla satılık. Epic Games indirimleri kapsamında almanız gereken oyunlardan birisi diyebilirim. Oyun 2 kişi ile oynanmaktadır ve ne yazık ki oyunu tek başınıza oynamak mümkün değildir. Oyunda farklı platform unsurları bulunuyor ve bu zorlukları el birliği ile aşmaya çalışıyoruz.
It Takes Two’da farklı bölgelere hatasız adım atabiliyorsunuz ve her bölgede farklı bir mekanik bizlere sunuluyor. Oyunda aşmamız gereken çeşitli platform zorlukları ve birbirinize yardım etmeniz gereken çeşitli durumlar var ve oyunda birbirimize yardım ederek her zaman ilerleyebiliriz. İki kişi ile oynanabilen bu yapımda eğlenceli bir yapı bizi bekliyor ve Arkadaş Geçiş Sistemi ile birlikte bir arkadaşınızı sizinle ücretsiz olarak oynamaya davet edebiliyoruz.
 
 
Farklı görev içeriklerinin olduğu ve eğlence dozunun her geçen gün arttığı bu yapımda fantastik bir yolculuğa çıktığımızı söyleyebilirim. Hem sanat formuyla hem de bizlere sunduğu eğlence içeriğiyle dikkat çeken yapım, farklı mekanikleri de bünyesinde barındırıyor. Oyunda kontrol ettiğimiz karakterin yeteneklerine hakim olabiliyoruz ve her bölümde farklı bir cümbüş içeriğiyle karşılaşabiliyoruz.
 
İki Kişi Alır: 199,99 TL
– Gitti Günler
 
 
Bend Studio tarafından geliştirilen ve PlayStation tarafından bizlere sunulan bu açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyununda zombi temalı bir yapı benimsenmiş. Şu anda Epic Games indirimleri kapsamında yüzde 67 indirime sahip olan oyun 108 Türkliradan gelir.
Oyun, salgın sonrası bir dünyada geçiyor ve farklı hayatta kalanların olduğunu görebiliyoruz. Her kümenin kendine göre bir amacı vardır ve bu amaç doğrultusunda bazı gruplar bize düşman olurken, bazı gruplar da bizimle dost olabilir. Bu kümelere yakınlaşarak açık dünyada çeşitli görevlere çıkabilir ve bir yandan karakterimizi geliştirebilir diğer yandan da daha güçlü silahlar elde edebiliriz. Öte yandan oyunda kendi motorumuz bulunuyor ve bu motoru istediğimiz gibi özelleştirip yeni modüllerle güçlendirebiliyoruz.
 
Gittiği Gün Sayısı: 108.57
 
Öne çıkan diğer oyunlar:
 
– Keçi Simülatörü 3: 193,05 TL
– Alan Wake Remastered: 19,60 TL
– Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendi: 334,33 TL
– İade: 479,20 TL
– Öfke 2: 87,25 TL
– The Witcher 3: Wild Hunt – Tam Sürüm: 22,50 TL
– Gökkuşağı Altı Kuşatması: 91,60 TL
– Savaş Tanrısı: 197,40 TL
– HITMAN Suikast Dünyası: 230,45 TL
– Dying Light 2 İnsan Kal: 174,50
– Anno 1800: 174.75
– Horizon Zero Dawn Tam Sürüm: 108.57
– Binici Cumhuriyeti: 174.75
 
Tüm indirimlere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

haberkorkuteli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort